Telefonunuza İndirmeniz Gereken En İyi 5 Bilgi Oyunu

Telefonunuza İndirmeniz Gereken En İyi 5 Bilgi Oyunu

En oyun oynamayı sevmeyen insanların bile bir başlayınca bırakamadığı bilgi oyunları hem eğlenceli vakit hem de genel kültür demek bir bakıma. İlgili olduğunuz alanda ne kadar iyi olduğunuzu bu oyunlarla tekrar tekrar fark eder bir yandan da yeni bilgiler eklemeye devam ederiz. Bilgi yarışması oyunu kurtlarına listemizdeki oyunları da denemeyi öneriyoruz ve sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz.

TRIVIUS

15’e yakın kategoride farklı farklı konularda eş zamanlı olarak rakiplerinizle yarışabilirsiniz. Her hafta konular güncelleniyor böyle sürekli oynayanlar hep aynı sorularla karşılaşmıyor. Kayıt olmadan önce eğer isterseniz misafir girişi yaparak sorulara ısınabilirsiniz.

 

 

trivius

 

 

Sporcle

Çoktan seçmeli bilgi yarışmalarından sıkıldıysanız bu Sporcle tam size göre! Kategorilerden istediğinizi seçin ve verilen ipuçlarından doğru cevabı size verilen sürede yazın.

 

 

mobil-bilgi-yarismasi

 

 

TriviaPlaza

9 kategoride oldukça spesifik sorularda kendinizi deneyebilirsiniz. Klasik müzik kategorisinde bestecilerle eserleri eşleştirin, edebiyat kategorisinde yazarları resimlerinden tanımaya çalışın. Birçok alt konudan istediğinizi seçin ve oynayın.

 

 

trivia-plaza-nedir

 

 

Trivia Crack

Telefonunuzdan oynayabileceğiniz bu bilgi oyununu bilmeyeniniz yoktur belki de. Rengarenk kategorileri, Türkçe dil desteği ve arkadaşlarla oynayabilme özelliği ile dikkat edin bağımlılık yapıyor.

 

 

bilgi-yarismasi

 

 

 

Quiz Up

Telefonunuzdan oynayabileceğiniz bir diğer bilgi yarışması oyunu da Quiz Up! Oldukça geniş kategorilerden istediğinizi seçin ve öğrenirken eğlenin. Yalnız haberiniz olsun sorular birazcık zor. İyi eğlenceler 🙂

 

 

quizup-bilgi-yarismasi

 

 

 

Şura Çan

Proje Yönetimi Okulu Editörü

Son Yazılar
Bir cevap bırakın