– Proje Yönetimi Okulu Koordinatörü Gökhan Turgut Ünal ” İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Enerji Eylem Planı” projesinde uzman olarak görev almıştır. Proje kapsamında Muğla ilinin karbon ayak izi hesaplanarak, karbon salımının azaltılması ile ilgili çalışmalar yapılmıştır. Proje; Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilmiştir.

karbon-projesi-gokhan-turgut-unal

– Proje Yönetimi Okulu Koordinatörü Gökhan Turgut Ünal ” Su Ayak izi ve Temiz Su Eylem Planı” projesini hazırlamıştır ve yürütmektedir. Proje kapsamında Muğla ilinin su ayak izi ölçümleri gerçekleştirilerek su verimliliğinin arttırılması hedeflenmektedir.

su-ayak-izi-mugla

– Proje Yönetimi Okulu Koordinatörü Gökhan Turgut Ünal Denizli Ticaret Odası bünyesinde ” Güney Ege’li Kobiler İnovasyon Yolunda” projesini hazırlamış ve yürütmüştür.  Proje kapsamında Güney Ege TR 32 bölgesinden bulunan KOBİ’lerin inovatif kapasitelerinin arttırılması hedeflenmektedir.

inovasyon-projeleri

– Kurumumuz, İzmir Kalkınma Ajansı ( Izka ) ” Eko-Verimlilik ( Temiz Üretim ) Programı ” kapsamında açılan proje çağrısı çerçevesinde Cici Catering firması ile çalışmaya başlamıştır. Temiz üretim, kaynakların doğru kullanımı, atık yönetimi, enerji verimliliğinin artırılması, çevreye duyarlı tasarım ve geri dönüşüm başlıklarında proje çalışmalarına başlanmıştır.

eko-verimlilik-izmir

 

 

– Kurumumuz; 5Smak şirketi ile Tübitak 1505 ve Tübitak 1501 programları kapsamında çalışmaya başlamıştır. Proje kapsamında şirketin Ar-Ge ve İnovasyon kapasitesinin yükseltilmesi hedeflenmektedir.

ar-ge

 

– Kurumumuz, İzmir İş Kadınları Derneği ( iZiKAD ) ile eğitim ve proje danışmanlığı konusunda işbirliği yapmaktadır. Proje konuları; kadın istihdamı, istihdamı arttırıcı iş kolları ve proje döngü yönetimi eğitimleridir.

121169A1EBC631C095ED1CFF5E91E9EC089335E6-274-0-0-0

 

Yorum ( 2 )
  1. KAAN TEKŞen
    29 Kasım 2016 at 12:36
    Cevapla

    http://abprojeyonetimi.com/almanya-frankfurt-avrupa-gonullu-hizmeti/

    linkte bulunan agh proje dahil olmak istiyorum daha önce iki kere Frankfurt gittim ve ilk olarak mart 2015 son olarak da eylül 2016 tarihinde bulundum. iki kere şchengen vizesi aldım ve mart 2017 kadar vizem bulunmaktadır.şehirde ki proje dahil olmam için bir kuruluş bulmam gerekiyor. akredite kuruluşu bulamadım maalesef lütfen yardımcı olur musunuz

Bir cevap bırakın