İspanyolca Eğitim Veren En İyi 5 Web Sitesi

İspanyolca Eğitim Veren En İyi 5 Web Sitesi

İngilizcenin yanında 2. bir dil öğrenmek istiyorsanız en mantıklı seçimlerden biri İspanyolca olabilir. İspanyolca tüm dünyada, özellikle Amerika kıtasında yaygın olarak kullanılan bir dil. İspanyolca için düzenli bir kursa yazılmanız öncelikli tavsiyemiz ancak öğrenme sürecinize destek olacak online eğitim sitelerini sizler için derledik 🙂

SpanishPod101

Pod101 birçok dilde hizmet veriyor ve birçok dil web sitesi listemize giriyor. SpanishPod101 kapsamlı bir İspanyolca öğrenim sitesi ve başlangıçta seviyenizi belirleyerek size dil öğrenmenizde başarılı bir yol sunuyor. Öğrenci forumları, video dersler, pdf formatında ders notları SpanishPod 101 web sitesinde ulaşabileceğiniz kaynaklardan.

spanishpod101

BBC-Spanish

 

BBC bildiğiniz gibi bir haber portalı ve dil öğrenimi konusunda da kaliteli ve doyurucu bir içerikle kullanıcıya ulaşıyor. Başlangıç seviyesinde olan kullanıcıların birçok kaynağa ulaşabileceği sitede dil bilgisi ve test dökümanlarına mutlaka göz atın. Ayrıca seviyenizi geliştirdikten sonra haberleri İspanyolca olarak dinleyebilirsiniz. Futbol ile ilgiliyseniz sitede bulunan Football Spanish kanalındaki videoları izlemenizi tavsiye ediyoruz.

bbc-ispanyolca

FluentU

 

FluentU tüm dünyadan birçok kullanıcının dil eğitimi için kullandığı bir sistem ve mobil uygulaması da oldukça kaliteli. Öğrencilere yönelik seçeneklerde ücretsiz derslere ve videolara ulaşmanız mümkün ancak bir tık ötesi için sizden premium üye olmanızı isteyecektir. Düzenli devam ederim ve planlı bir şekilde çalışırım diyorsanız premium mantıklı, bir kursa ek olarak yardımcı kaynak olarak da ücretsiz içerikler yeterli olacaktır.

ispanyolca-site

Coffee Break Spanish

Coffee Break Spanish az öz ve kaliteli bir web sitesi. Başlangıç ve intermediate seviyesinde dersler sunan sitede ne yazık ki video dersler premium üyelik istiyor. Sınırlı içeriğe ulaşabileceğiniz ücretsiz üyelikte başlangıç yaparak ihtiyacınız olduğu noktada premium üyeliğe geçmeniz mantıklı olacaktır.

coffee-break-ispanyolca

Fluencia

 

Fluencia; sadece İspanyolca odaklı bir sistem ve tüm mobil cihazlarda senkronizasyon sağlayabilirsiniz. İstediğiniz seviyede başlayacağınız kurslarla adım adım ilerleme şansına sahipsiniz ve bol alıştırma seçenekleri ile ciddi bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

 

 
indir

 

 

Son Yazılar
Bir cevap bırakın