Hayat Kurtar Yaşamları Değiştir Projesi Başvuruları Başladı

Hayat Kurtar Yaşamları Değiştir Projesi Başvuruları Başladı

“Hayat Kurtar Yaşamları Değiştir” projesi Geleceğin Donörleri Fikir Kampı’na katılmak ister misiniz?

 

Eskişehir’de okuyan üniversite ya da lise öğrencisi iseniz, sanal gerçeklik ve farkındalık metotlarında yenilikçi fikirler üretmeye ilgiliyseniz bu kamp tam size göre!

Kamp süresince, Türkiye ve Dünya üzerindeki kan bağışı farkındalık metotları ve bu metotlarda kullanılan materyaller gibi konularda uzman eğitmenler eşliğinde çalışmalar yürütülecek ve hâlihazırda yürüyen bu çalışmalara yeni bir soluk getirecek metotlar eklenecektir. Oluşturulan bu metotlar ve geliştirilen materyaller, önce Türkiye ve sonrasında ise Dünya üzerindeki kan bağışı çalışmalarında kullanılacaktır.

Geleceğin Donörleri Fikir Kampı 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleşecektir. Kamp 24 Aralık günü Eskişehir’deki lise öğrencileri, 25 Aralık günü ise Eskişehir’deki üniversite öğrencilerine yönelik olacaktır. Kamp süresince katılımcıların öğle yemeği ve tüm ikramlar proje bütçesinden karşılanacaktır. Bu bilgiler ışığında başvuru yapmanız önemle rica olunur.

Avrupa Birliği’nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamında, Sivil Toplum Diyaloğu başlığı altındaki fikir kampımız sonrasında tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru formu için http://bit.ly/2h4ZPnN bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Seçilen adaylar 20.12.2016 tarihinde Facebook (https://www.facebook.com/savinglifeschanginglives) sayfamızda ve internet sitemizde www.savinglifeschanginglives.com duyurulacak ve kendilerine mail üzerinden detaylı bir bilgi paketi gönderilecek.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda yasamlarikurtar@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son Yazılar
Yorum ( 1 )
  1. Cemil dalkılıç
    8 Aralık 2016 at 20:11
    Cevapla

    paylaşım için teşekkürler. Ayrıntılı bilgi ve basvuru için http://www.savınglıfeschangınglıves.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap bırakın